Sudetská liga v noci - 1.kolo

Císařova lampa

Slovutná Sudetská liga v noci se opět hlásí o slovo. První kolo hostí ikonický Císařpán. Historicky podloženou událostí je zastávka císaře Josefa 2 při své inspekční cestě, kdy vystoupil ze svého dostavníku a ztratil klíče, půjčil si lucernu a hledal klíče. Našel je a na tom místě nechal postavit rozhlednu.

Tratě: Připaven bude nočák pro 3 kategorie.
A - 5,47km - dobří muži a ještě lepší ženy (mapově těžké, časově na cca 45 minut pro průměrného eliťáka)
B - 3,97km - dorostenci, ženy, muži kochači (mapově středně těžké, časově na cca 40 minut pro průměrně kvalitní dorostence)
C - 2,82km - pro ty, kteří získavají zkušenosti, mladé dorostence nebo méně ambiciozní (mapově lehčí, časově na cca 35 minut s možností zkrátit)

Všechny tratě jsou koncipovány jako hromaďáky s rozdělovací metodou (farsty, motýlky). Na kontrolách bude vždy u mlíka papírek s kódem, takže pokud nenajdete to svoje, tak musíme hledat dál.
Pro ty, kterým bude málo tato porce, bude připraven krátký pytlík - na cca 10 minut. Asi bez kontrol, možná jen mlíko. Upřesním

Na kontrolách nebudou reflexy. Na MČR poslední dobou nebývají. Na všech kontrolách je mlíko a papírek s kódem, snad vydrží - rozneseno v ponděli. Bude rozneseno již v pondělí 11.11.2019 a bude sebráno dle domluvy, avšak nejdéle do 30.11.2019

Sraz 17:00 na parkovišti u bufiku (https://mapy.cz/s/napaharefa)

Start bude nedaleko, společný odchod, přesné místo bude upřesněno pro opozdilce
17:10 start A
17:12 start B
17:14 start C

Skupina TO má ve středu dlouhodobě plánovanou halu, tento trénink lze absolvovat právě ve středu před halou nebo v úterý - trénink již bude roznesen. Samozřejmě trať lze absolvovat i jiný den za světla. Stěžejním dnem avšak bude středa - je na ní nahlášena největší účast.

Přihlášky: do komentářů, uvést vždy počet a trať
Mapy ke stažení: jsou to jednotlivé varianty

Císař mapuje

Mapy.cz
globe.gif

Aktualizováno: 14.11.2019 9:24     Autor: Šulda     Přečteno: 847x     Počet komentářů: 12

 
F1
BM